Uczniowie klas 3 wzięli udział w międzyszkolnym turnieju
w dwa ognie, prezentując dużego ducha walki i świetną współpracę
zespołową. Po emocjonujących rozgrywkach drużyna zdobyła
zaszczytne 2. miejsce. 🏆👏 GRATULUJEMY!
Uczniowie klas 3 wzięli udział w międzyszkolnym turnieju
w dwa ognie, prezentując dużego ducha walki i świetną współpracę
zespołową. Po emocjonujących rozgrywkach drużyna zdobyła
zaszczytne 2. miejsce. 🏆👏 GRATULUJEMY!
This will close in 10 seconds