Z okazji Dnia Mamy dzieci ze świetlicy szkolnej
wykonały piękne prace plastyczne i laurki.
Własnoręcznie przygotowane upominki były wyrazem
miłości, wdzięczności i najlepszych życzeń dla
wszystkich Mam. 💐❤️

Z okazji Dnia Mamy dzieci ze świetlicy szkolnej
wykonały piękne prace plastyczne i laurki.
Własnoręcznie przygotowane upominki były wyrazem
miłości, wdzięczności i najlepszych życzeń dla
wszystkich Mam. 💐❤️

This will close in 10 seconds