Uczniowie klas 4-8 uczestniczyli w tygodniowej szkolnej
wycieczce do Francji, podczas której odwiedzili Disneyland
oraz Paryż. Podziwiali Wieżę Eiffla i widok z jej szczytu,
wzięli udział w rejsie po Sekwanie, odwiedzili Luwr oraz Panteon.
Wyjazd był okazją do poznawania kultury,
historii i najważniejszych atrakcji Paryża. 🇫🇷✨🗼🚢🎢



