Szkoła Podstawowa nr 11 w Gdyni, prowadzi stołówkę wydającą obiady dla dzieci i młodzieży oraz pracowników szkoły. Staramy się, aby posiłki były smaczne i zdrowe, zawierające stosowną dla młodego organizmu zawartość składników odżywczych.

Karta zgłoszenia ucznia na obiady w stołówce szkolnej

Informacja szczegółowa dla rodziców ( opiekunów prawnych ) ucznia:

1.Z obiadów może korzystać uczeń  Szkoły Podstawowej nr 11 w Gdyni

2.Uczniowie zobowiązani są do przestrzegania Regulaminu Stołówki i właściwego zachowaniasię na terenie obiektu ( w przypadku naruszenia ustalonych zasad dziecko zostanie wypisane z obiadów ).

3.Uczniowie spożywają obiad wyłącznie w stołówce szkolnej.

4.W przypadku :przewidzianej nieobecności dziecka w szkole ( np. wycieczka , zawody sportowe ) rezygnację z obiadu należy zgłosić przynajmniej dwa dni wcześniej

( po tym terminie odpisy nie będą przyjmowane)

5. W przypadku nieobecności ucznia uprawnionego do korzystania z posiłku obowiązek odwołania posiłku spoczywa na rodzicach( opiekunach prawnych ),którzy fakt ten zgłaszają do godziny 15 –tej intendentce , osobiście lub telefonicznie ( Tel. 58 664-69-05 ) odliczeniu podlega dzienna wysokość opłaty za korzystanie z posiłku za każdy z wyłączeniem  pierwszego dnia  nieobecności.

Odpisy będą dokonywane od drugiego dnia od daty powiadomienia.

Odpisu można dokonać tylko w przypadku usprawiedliwionej nieobecności dziecka.

6 .Opłaty za obiady za dany miesiąc przyjmowane tylko przelewem.

Nr konta : 84 1020 4900 0000 8402 3084 4590

(dot. wpłaty przelewem) SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11  W GDYNI

ul.Wrocławska 52    81-553 Gdynia

, w tytule przelewu należy napisać: odpłatność za obiady w SP11, za jaki miesiąc

podać imię i nazwisko oraz klasę ucznia, ew. podać dni jeśli uczeń nie korzysta z obiadów przez cały miesiąc i uwzględnić odpisy, ale po ich wcześniejszym uzgodnieniu z intendentem szkolnym.

7.  Wpłata przelewem powinna wpłynąć do przedostatniego dnia roboczego.

8.Rodzice zobowiązani są do terminowego uiszczania opłat za obiady. W przypadku nieterminowego dokonania wpłat lub niezapłacenia w danym miesiącu, dziecko zostanie wypisane z obiadów. Brak wpłaty spowoduje, że uczeń nie otrzyma posiłku.

9.W przypadku całkowitej rezygnacji dziecka z obiadów rodzice ( opiekunowie prawni ) proszeni są o kontakt z intendentką szkolną .

10.Aktualne informacje oraz Regulamin Stołówki szkolnej znajdą państwo na stronie internetowej www.sp11gdynia.pl

Jesteś tutaj: Stołówka szkolna Stołówka szkolna